Podsumowanie pracy SP2TMT z okazji Jubileuszu SP 19 w Toruniu

Zakończyliśmy pracę stacji klubowej SP2TMT z okazji zacnego jubileuszu 110-lecia utworzenia  Szkoły Podstawowej Nr 19 w Toruniu. Historię szkoły można prześledzić  pod linkiem:

Czas na podsumowanie 14 dniowej  pracy radiowej (7 – 21 maja 2023) z trzema  aktywnościami z terenu szkoły w dniach 9 – 10 maja oraz podczas festynu rodzinnego w dniu 20 maja br. Zrobiliśmy około 400 QSO z następujących  53 podmiotów DXCC:

3D2, 7Q, 7Z, 9A, 9M2, A4, BA, C3, CU, CT, CT3, DL, E7, EA, F, G, GI, GM, GW, GX, HA, HB9, HS, I, IS0, JA, K, LA, LZ, LX, LY, OD5, OE, OH, OK, OM, ON, OZ, PA, SP, SM, SV, SV9, TA, TF, V3, VE, YB, YL, YO, Z3, ZA, ZR.

Wszystkie łączności przeprowadzone  pod znakiem SP2TMT w okresie
7 – 21.05.2023 potwierdzane będą specjalnie przygotowanymi kartami QSL.

Dziękujemy wszystkim, którzy w tym okresie nawiązali z nami dwustronną łączność na pasmach amatorskich oraz tym, z którymi spotkaliśmy się na terenie SP Nr 19 w Toruniu.

Szczególne podziękowania kierujemy do dyrekcji SP Nr 19, grona nauczycielskiego, pracowników technicznych i administracyjnych szkoły, którzy wspomagali nasze działania na terenie szkoły.

Na koniec podziękowania dla członków klubu SP2TMT, którzy zaangażowali się w tą aktywność –  Klaudia YL Pawła SP2PR,  Waldek SP2EUI, Waldek SQ5CZN, Ryszard SP2GR, Piotr, Paweł SP2PR, Mariusz SQ2BNM.