Po zawodach CQ WW 160M ;-))))

Witam !
Przedwczoraj wieczorem o godz. 22.00 UTC ( 23.00 LT ) zakończyliśmy zawody na paśmie 1,8 MHz (160m). 30 sek. przed końcem zawodów Wojtek SP2FVN – główny operator w zawodach przeprowadził 401 – sze QSO !!! W ubiegłym roku w tych zawodach zrobiliśmy 250 QSO, tak więc w tym roku ustanowiliśmy nowy rekord ;-)))). Mamy przy okazji sporo doświadczeń i propozycji do pracy w kolejnych zawodach tego typu – uczymy się cały czas.
Dzięki Wojtek za super pracę w zawodach.
Przed Nami kolejne zawody na tym paśmie – – ostatni weekend lutego :
2200Z February 24 – 2200Z February 26, 2017 – tym razem emisja SSB.
Do tego czasu musimy poprawić antenę na 1,8 MHz, jak pokazały zawody i wcześniejsze przygotowania, antena stroi zbyt wąsko ;-((( Sprawę anteny i zawodów ( oraz kilka innych ) chcemy omówić we wtorek, tj. dzisiaj w klubie.
Pozdrawiam i do spotkania, Mariusz sq2bnm.