Kolejny dzień klubowy ;-))))

Witam serdecznie !

Od kilku dni w klubie panuje wzmożony ruch i tak trzymać jak mówią żeglarze ;-)))))
Drobne przemeblowanie celem poprawienia komfortu w pomieszczeniu do odpoczynku i spotkań to ostatnie prace w dniu dzisiejszym. Zaczęło się robić trochę ciasno i trzeba było zrobić drobne przemeblowanie.
Za sprawą Marii SP2LOQ i Jurka SP2ERH otrzymaliśmy solidny stół oraz 4 krzesła z litego drewna.
DZIĘKI !!!!!
Od kilku dni trwają wytężone próby antenowe – to za sprawą m.in. Janusza SP2JKH, Marzeny SP2MJH oraz Waldka SP2RXD. Nowe, ciekawe doświadczenia konstruktorskie ;-))))
W dniu dzisiejszym rozpocząłem instalację Loggera 32 na sprzęcie klubowym.  Kolejna dostawa opału (brykiet sosnowy) jak zwykle została sprawnie przeładowana przez spółkę transportowo-logistyczną w składzie Robert SQ2LKS i Sławek SP2HSA. Tradycyjnie Nasz gospodarz , tj. Piotr SQ2CFV wspomagany przez dwie swoje latorośle doglądał gospodarskim okiem całego obejścia, dbając przy okazji o właściwą temperaturę w pomieszczeniach klubu.
Około godziny 17 w Forcie IV pojawił się Piotr SP2SWR w towarzystwie  Sumio NAKANE JH3BJN. Zrobiło się międzynarodowo i do tego jeszcze krótkofalarsko.  Co prawda Sumio JH3BJN i Piotr SP2SWR nie mieli za dużo czasu na spotkanie ( o godz. 18.00 byli umówieni z Markiem SP2MKO w Radiowym Centrum Nadawczym w Solcu Kijawskim, ale wielu członkom klubu udało się zamienić z Sumio kilka zdań. Była też okazja do zrobienia kilku fotografii ;-)))
Tradycyjne pogaduchy o warunkach antenowych, sprzęcie, pracy w zawodach, programach krótkofalarskich oraz planach na przyszłość.
Rozmowy trwały do późnego wieczora, przez co niektórzy nie zdążyli na ostatni tramwaj z Fortu IV ;-)))))
W dniu jutrzejszym kolejne, comiesięczne OTWARTE spotkanie – posiedzenie zarządu OT PZK Nr 26 – tym razem w gościnnych progach Wąbrzeskiego Domu Kultury.
W czwartek o godz. 21.00 LT  cotygodniowy komunikat Zarządu oddziału.
Na koniec kilka zdjęć w wykonaniu Waldka SP2RXD. To na tyle,
Mariusz sq2bnm.