Artur SP2OFQ – nowy członek Toruńskiego Oddziału PZK

W miniony piątek , 16 kwietnia gościliśmy w naszym klubie Artura SP2OFQ, który wraz z kolegami reaktywuje zasłużony dla toruńskiego krótkofalarstwa harcerski klub łączności. Klub ten pracujący pod znakiem SP2ZBE był klubem, skupiającym znane w Toruniu, regionie oraz kraju postacie świata krótkofalarskiego.

Okazją do spotkania był odnowienie przez Artura swojej podstawowej licencji i znaku oraz powrót w szeregi członków Toruńskiego Oddziału PZK. Tradycyjnie, jako „odnowiony” członek Oddziału Artur otrzymał „pakiet powitalny”. Spotkanie było okazją do przypomnienia fajnych chwil z życia i działalności klubu SP2ZBE oraz toruńskich krótkofalowców. Rozmawialiśmy również o aktualnych i przyszłych planach klubu harcerskiego, którego członkowie stanowili kiedyś trzon toruńskiego krótkofalarstwa.

W trakcie pobytu Artura w klubie była okazja do pokazania części zbiorów Muzeum Artylerii w Toruniu oraz spotkania z kierownikiem MA – panem Bartoszem Smykowskim.

Życzymy Arturowi i jego kolegom dużo ciekawej pracy z młodzieżą i satysfakcji z realizowanych zadań oraz oczywiście prężnego rozwoju klubu SP2ZBE.