SP2TMT w CQ WW DX Contest 2022

Jako Klub Krótkofalowców PZK  OSA przy ToMiTo staramy się być w miarę aktywni na pasmach  oraz w różnego typu zawodach. Pomimo pewnym perturbacji
w ostatnich latach z antenami udało się nam w 2022 roku wystartować w kilku zawodach krajowych  i międzynarodowych – CQ WW DX SSB, CQ WW DX CW, WW PMC Contest, HF IARU, JIDX, IOTA 2022,  PACC, DMB, DWZR, Poznański Czerwiec, Powstanie Warszawskie 1944, Sięgaj do gwiazd, Dni Morza. Miło było również usłyszeć w zawodach znaki  innych kolegów – członków naszego oddziału. Mam nadzieję, że z roku na rok grono osób zainteresowanych startami w zawodach stopniowo będzie się powiększało.

W załączeniu Certyfikaty udziału w CQ WW DX SSB i CW za 2022 rok. Fajna zabawa, super trening i dodatkowo okazja do zrobienia fajnych krajów i stacji we współzawodnictwie DXCC oraz kolejne podnoszenie poprzeczki indywidualnie i zespołowo.

W CQ WW DX startujemy pod znakiem klubowym prawie od początku istnienia klubu (2016 rok). Startujemy w kategorii MULTI OP lub SINGLE OP. Przez te kilka lat udało się uzyskać całkiem niezłe lokaty. Istotniejsze jest jednak to, że znak jest rozpoznawany w eterze, co nas bardzo cieszy.