Podsumowanie kwietnia

W kwietniu dużo działo się na pasmach jak również w sprawach klubowych. Rozpoczęliśmy już w marcu prace klubowe (po remoncie pokrycia dachowego w Muzeum Artylerii) nie zaprzestając działalności radiowej pod znakami okolicznościowymi – SN0OSA, SN0TMT, SN550NC i oczywiście pod znakiem klubowym SP2TMT.

Wystartowaliśmy w SPDX Conteście oraz kilku innych zawodach krajowych i międzynarodowych.  Idąc za ciosem po starcie w HOLYLAND Conteście  (odpowiednik naszego SP DX Contestu), który rozgrywany jest w  roku 75 powstania państwa Izrael „dorobiliśmy” okolicznościowe dyplomy dla znaku klubowego i dodatkowego.

Udało się też nawiązać łączności z polskimi wyprawami DX – owymi  na E6 (Niue  OC-040) i E5 (Południowe Wyspy Cooka OC-013 ) czyli wyprawy Janusza SP9FIH i Leszka SP6CIK oraz kilkoma innymi ciekawymi podmiotami DXCC. I tak dalej trzymać !

Poniżej dyplomy izraelskie na tą okoliczność.