CQ WW 160 CW 2018 zaliczone ;-)))))

Pierwszy z ważniejszych (w planach klubu SP2TMT ) startów w zawodach międzynarodowych w 2018 roku zrealizowany !!!!

Mocna ekipa telegrafistów czyli Wojtek SP2FVN oraz Eugeniusz SP2EPV pracowała na zmianę pod znakiem klubowym uzyskując w końcowym rezultacie 447 QSO. Rok temu było to 280 QSO, tak więc jest kolejne podniesienie poprzeczki ;-))) Wystartowaliśmy w kategorii MO- HP , ponieważ tylko taka kategoria umożliwiała nam start jako stacja klubowa. Pracowaliśmy z mocą ok. 80 W czyli bez wzmacniacza (jako stacja klubowa mogliśmy pracować z mocą licencyjną 500W,
z tym, że nie mieliśmy PA) ale niestety dla stacji klubowych zgodnie z regulaminem jest tylko High Power ;-((((( Szkoda, ze nie ma MO- LP ;-))))
Tym bardziej cieszy nas tak dobry wynik w ilości nawiązanych QSO. I tak trzymać. Za kilka miesięcy ukażą się wstępne, a potem końcowe wyniki i wszystko będzie wiadome.

Tradycyjnie w zawodach klubowych nie mogło zabraknąć zabezpieczenia organizacyjno-logistycznego. Tutaj tradycyjnie Andrzej SQ2RCB stanął na wysokości zadania i przygotował tym razem:

- forteczną sałatkę warzywną;

- forteczną galaretkę drobiową;

oraz wspaniały chleb żytni-razowy na zakwasie ;-))))

Wszystko świeżutkie, pachnące, wspaniale smakujące ;-)))

Przy okazji zawodów ujawnił się kolejny talent kulinarno-cukierniczy. Otóż Waldemar SQ5CZN pojawił się w piątkową noc z cała tacą pachnących , domowego wyrobu i wypieku wspaniałych pączków !!!!!! Niech żałują Ci co nie byli, tego smaku nie da się opisać – jak pączki z najlepszej cukierni ;-))))) Do tego serwowana według życzenia kawa, herbata, zimne napoje, dobrze wygrzane i ogrzewane pomieszczenia klubowe zapewniały dobry komfort do pracy w zawodach ;-)))

Zawody zakończyliśmy krótko przed godziną 23.00 LT w niedzielę. Wojtek SP2FVN mógł się udać na dobrze zasłużony odpoczynek. Log za zawody został wysłany do organizatorów contestu zgodnie z regulaminowym zapisem ( w tego typu zawodach jest to czas 5 dni od zakończenia zawodów) oraz potwierdzone zostało jego przyjęcie do głównej bazy logów.

Pora przygotować się do kolejnej tury CQ WW 160m, tym razem emisją SSB. Zostały nam 22 dni do rozpoczęcia zawodów ;-))) I niech moc i propagacja będzie z nami.

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji i przebiegu zawodów dla:

Marzenny SP2JMH, Janusza SP2JKH, Waldka SQ5CZN, Andrzeja SQ2RCB, Piotrka SQ2CFV , Jurka SP2RED i oczywiście głównych aktorów czyli Wojtka SP2FVN i Gienia SP2EPV.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.