W sobotnie popołudnie 17 lutego br.

Spotkaliśmy się w restauracji Fortu IV na wspominkach  po Małgosi  SP2MDA. Tydzień wcześniej uczestniczyliśmy w uroczystościach pogrzebowych Małgosi, której prochy złożone zostały w grobie obok jej męża Michała SP2BKZ. Michał odszedł z Naszego grona w 2002 roku.
Przy kawie, herbacie oraz cieście wspominaliśmy Małgorzatę  SP2MDA oraz Michała SP2BKZ. Kanwą tych wspomnień były między innymi fragmenty nagrań wideo z dorocznych wypadów do ośrodka w Chmielówce nad Jeziorakiem oraz  wielu innych imprez i spotkań krótkofalarskich .
W tej wspomnieniowej atmosferze nie wiadomo kiedy minęło kilka godzin tego spotkania.
W załączeniu karty QSL  Małgosi SP2MDA oraz kila zdjęć ze spotkania.

W sobotnie popołudnie 17 lutego br. spotkaliśmy się w restauracji Fortu IV na wspominkach  po Małgosi  SP2MDA. Tydzień wcześniej uczestniczyliśmy w uroczystościach pogrzebowych Małgosi, której prochy złożone zostały w grobie obok jej męża Michała SP2BKZ. Michał odszedł z Naszego grona w 2002 roku. Przy kawie, herbacie oraz cieście wspominaliśmy Małgorzatę  SP2MDA oraz Michała SP2BKZ. Kanwą tych wspomnień były między innymi fragmenty nagrań wideo z dorocznych wypadów do ośrodka w Chmielówce nad Jeziorakiem oraz  wielu innych imprez i spotkań krótkofalarskich . W tej wspomnieniowej atmosferze niewiadomo kiedy minęło kilka godzin tego spotkania.W załączeniu karty QSL  Małgosi SP2MDA oraz kila zdjęć ze spotkania.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.