CQ WW 160 m już za kilka dni !!!!!!!

Zaczęło się odliczanie do zawodów CQ WW 160 m część SSB. Ekipy na poszczególne dni i noce uzgodnione, podobnie jak zadania logistyczne ( palenie w piecach, spanie , jedzenie, ciepłe i zimne napoje do picia). Można powiedzieć, że mamy prawie wszystko zapięte na ostatni guzik ;-))))))

Spotykamy się w klubie w piątek ok. 20 – 21 LT. Mamy zamiar wystartować w kategorii MO-HP. Jest sporo chętnych do pracy pod znakiem klubowym, tak więc ruch będzie spory. Po pierwszych startach w tych zawodach w kat. SO-LP (SP2MSF – 2016, SQ2BNM – 2017 ) w tym roku podobnie jak w emisji CW obok wyniku naszym celem jest umożliwienie jak największej ilości osób pracę w zawodach tego typu. Zawody będą kolejnym treningiem i przygotowaniem do udziału w tegorocznej edycji CQ WW DX Contest.

Do usłyszenia w zawodach i niech propagacja będzie z nami ;-)))))))

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.