Z żalem i smutkiem informuję,

że na stronie Bractwa Zamkowego : www.zamkisp.pl znalazłem smutną informację dla całego grona „zamkowców”.

W dniu 1 marca 2018 roku społeczność krótkofalowców, którzy tworzyli i realizowali m.in. program dyplomowy „Zamki w Polsce” na zawsze opuścił Jacek Rowiński SP4TKO.

Jacek aktywnie realizował się w wielu dziedzinach krótkofalarstwa. Dane mi było spotkać się z nim w ramach programu dyplomowego dotyczącego obiektów militarnych. Wraz ze swoją towarzyszką wypraw i codziennego życia – Julitą SP4YLA często uczestniczył w różnego typu wyprawach terenowych oraz spotkaniach krótkofalarskich. Jacek wraz z Julitą i Kazikiem SQ4IOH zorganizował XI Zjazd Kasztelański Bractwa Zamkowego w Dorotowie pomiędzy Olsztynem i Olsztynkiem we wrześniu ub.r. Dołączył do grono „zamkowców” skupionych w klubie po drugiej stronie horyzontu. Stoi tam teraz pewnie wraz ze Zbyszkiem SP2IU i innymi zacnymi krótkofalowcami, patrząc na Nas i nasze działania na ziemskim padole.

Będzie Nam Cię Jacku brakowało w spotkaniach i pogaduchach na falach eteru. Serdeczne kondolencje dla Julity SP4YLA oraz całej rodziny.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.