Zrobiło się miło i ciepło, a będzie jeszcze cieplej, czyli dorzucamy do pieca ;-))))

Dzisiejsze spotkanie klubowe miało nie tylko roboczy charakter. Zaczęliśmy ciężkim (wagowo) tematem – skromne 600 kg brykietu trocinowego do palenia w piecach pomieszczeń klubu. Transport zapewnił Wojtek SP2FVN – jego spory samochód pozwolił spokojnie przewieźć taką ilość brykietu.

Na miejscu, tj. na parkingu Fortu IV nastąpił sprawny rozładunek z samochodu na wózki transportowe i

W ten sposób udało się powiększyć zapas brykietu z trocin iglastego drewna, czyli naszego ekologicznego paliwa do pieców.

Tu jeszcze stary zapas po zimie, ciepłej wiośnie i gorącym lecie.

Tu już cały zapas (tylko brykiet) – tak więc w sumie mamy koło 1 tony tego opału.

W gotowości do palenia suszy się kolejna partia pociętego i porąbanego przez Waldka SQ5CZN drewna. W ułożeniu drewna dzielnie pomagały dziewczyny (córki) Piotra SQ2CFV.

A teraz najmilszy akcent dzisiejszego spotkania. W recepcji Fortu IV czekały na nas dwie przesyłki z Krakowa ;-))) Po rozpakowaniu okazało się, że w jednej był dyplom, a w drugiej grawerton dla klubu SP2TMT za uzyskanie I miejsca w kategorii stacji klubowych z operatorką podczas marcowych, ogólnopolskich zawodów SP YL Contest, czyli zawodach organizowanych przez Ogólnopolski Klub Kobiet Krótkofalowców. Naszą operatorką była Marzenna SP2MJH, która na poniższym zdjęciu prezentuje nagrodowy dyplom i grawerton. GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miłe dobrego początki, które dobrze rokują na przyszłość ;-))))).

Zawody CQ WW edycja 2018 coraz i czas już przedmuchać mikrofony, sprawdzić anteny i programy logujące, a przede wszystkim możliwości operatorskie ;-))))

To wszystko przed nami. Klub i jego pomieszczenia coraz lepiej wyposażone i przygotowane do zawodów, apetyty na kolejny dobry wynik dopisują, więc tylko tak dalej trzymać !!!!!!

A tu już szykują się następne zmiany w wystroju pomieszczeń klubowych, ale o tym w następnym materiale, za około tydzień ;-))))))