Omawiamy pracę na lotnisku i ładujemy akumulatory na kolejne wyjazdy

Na wtorkowym spotkaniu klubowym tematem wiodącym była praca w sobotę
i niedzielę z toruńskiego lotniska w ramach rozpoczętej akcji dyplomowej LOTNICTWO ARMII POMORZE W WOJNIE OBRONNEJ 1939 ROKU.

Co poprawić, co dodać do ekwipunku. Logistycznie byliśmy dzięki Waldkowi SQ5CZN zaopatrzeni bardzo dobrze. Kawa, herbata, coś do przegryzienia.

Uzgadnialiśmy kolejne wyjazdy, składy ekip radiowych, terminy, trasy. Kolejne dni, pogoda, sytuacje rodzinne i służbowe zweryfikują lekko nasze plany. Z tym się liczymy, ale co możemy zaplanować i zrealizować to robimy. Dopiero się rozkręcamy, a sporo wyjazdów jeszcze przed nami . Będzie co wspominać i omawiać w zimowe wieczory w klubie przy kominkach. Gorącej kawie i herbacie.

Do usłyszenia z kolejnych lokalizacji terenowych.