CQ DX CQ DX CQ DX !!!!

Przygotowania trwają w kilku dziedzinach jednocześnie-Marian SP2BLB (nabytek wspierający) testuje przedwzmacniacze do BEV. Budujemy wspólnie sterowanie (przełączanie kierunków Paweł PR nadzoruje szatę graficzną sterownika), idą przygotowania transformatorów dopasowujących 1:9, pręty do uziemienia punktowego gotowe. Dziś byłem u Macieja SP2XF i pozyskałem obiecane podpory do anten BEV. W tym sezonie Maciej zainwestował w nowe tyczki (wyższe). Maciej to mistrz świata i okolic. Pochodziliśmy (nie na pasmach tylko po polach),  jego BEV  jeszcze nie wiszą-prace na polach trwają. Posłuchałem jednak przez chwilę na jego stacji (BIG GUN)…szkoda opowiadać zero zakłóceń wspaniałe anteny= dobry odbiór i to w STEREO. Maciej jest zwolennikiem i adoratorem) STEREO – odbiór na dwóch odbiornikach na dwóch antenach (na tej samej częstotliwości). Brzmi to niesamowicie. Namiastkę mam w KX3 (pseudo Stereo)….

Polecam filmiki Macieja https://www.youtube.com/channel/UCwbVlsl2NRBUNES_AanW8jg

Kilka zdjęć z wizyty u Macieja SP2XF:

Piotr SP2SWR