Dyplomy i Festyn rodzinny 18 maja

Akcje dyplomowe trwają ;-))))  Na konto klubowe wpłynęły dwa kolejne dyplomy za akcję 70 lecia UNION DE RADIOAFICIONADOS ESPANOLES. to zasługa bardzo dobrej pracy operatorskiej Wojtka SP2FVN – srebro i złoto dla SP2TMT !!!! Dzięki Wojtek !!!!!

W sobotę  18 maja w godzinach 10.00 – 12.00 będziemy brać udział w Festynie rodzinnym „Podziel się uśmiechem” na terenach  zielonych Szkoły Podstawowej Nr 19 w Toruniu, przy ulicy Dziewulskiego 41C (końcówka osiedla Rubinkowo II przed skrętem w kierunku Olsztyna).  W ramach tego festynu chcemy zademonstrować pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej z użyciem manekina oraz defibrylatora. Już dzisiaj zapraszam do udziału . Plakat festynu w załączeniu.

Dyplomów ciąg dalszy oraz Festyn rodzinny w sobotę 18 czerwca w Toruniu.

Zakończyła się krótka (3 – 9 maja) akcja dyplomowa „Dzień zwycięstwa – 74 rocznica”, do 9 czerwca hiszpańskie stacje pracują w ramach dyplomu „70 lecia UNION DE RADIOAFICIONADOS ESPANOLES”. Dzięki bardzo owocnej pracy Wojtka SP2FVN mamy kolejne dyplomy w tym konkursie (srebro i złoto), a to jeszcze nie koniec akcji.

Jako klub zostaliśmy poproszeni o wzięcie udziału w Festynie rodzinnym „Podziel się uśmiechem” na terenach  zielonych Szkoły Podstawowej Nr 19 w Toruniu, przy ulicy Dziewulskiego 41C. Festyn odbędzie się w sobotę18 maja w godzinach 10.00 – 12.00.

Nasz udział w festynie, to  pokaz dla uczestników festynu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej z użyciem manekina Little AnneQCPR oraz defibrylatora szkoleniowego. Od wiosny br. jako oddział PZK dysponujemy tego typu sprzętem szkoleniowym.