Świąteczno – noworoczne spotkanie toruńskich krótkofalowców

We wtorek 10 grudnia br., w gościnnych progach klubu „Kameleon” Młodzieżowej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ulicy Tuwima 9 w Toruniu spotkali się krótkofalowcy z Torunia i okolic wraz z osobami towarzyszącymi, aby w miłej atmosferze spędzić kilka chwil, spotkać się z przyjaciółmi, powspominać miłe chwile, wspomnieć koleżanki i kolegów, którzy przenieśli się do krainy wiecznych DX-ów. Nie wszyscy chętni mogli uczestniczyć w tym spotkaniu, część osób z różnych przyczyn (zawodowych, zdrowotnych, rodzinnych) nie mogła uczestniczyć w spotkaniu, ale przekazali serdeczne pozdrowienia i życzenia dla wszystkich uczestników.

Trzy godziny zleciały jak z bicza strzelił. Ponieważ tematów poruszanych na spotkaniu było sporo, tak więc rozmawialiśmy jeszcze jakiś czas po spotkaniu, zarówno stojąc obok klubu jak i w drodze powrotnej do domów ;-)))

W opinii wielu uczestników spotkania przewijała się teza, że należałoby wrócić do tego typu spotkań środowiskowych, które kilkanaście lat temu odbywały się często, m.in. ze stałym udziałem krótkofalowców z oddziału bydgoskiego.

Możliwości organizacji takich spotkań są, wszystko zależy od chęci i inicjatywy samych krótkofalowców na co liczymy.

W spotkaniu uczestniczyło 27 osób, organizatorami byli członkowie klubów SP2PMK, SP2TMT oraz toruńskiego oddziału PZK.

Do spotkania na kolejnej, tego typu imprezie (niejednej) w 2020 roku.